Suurepärane reisiuudis! Wizz Air alustab suvest otselende Tallinna ja Gruusia (Kutaisi) vahel! Hinnad algavad 19,99€ ots, edasi-tagasi 39,98€!

Wizz Air teatas, et suvest (4. augustist) alustatakse 2x nädalas lende Tallinna ja Kutaisi vahel! Tallinnast lendab Ungari lennufirma veel Kiievisse ja Londonisse.

Hinnad algavad 19,99 eurost! Väljumised toimuvad kolmapäeviti ja pühapäeviti! Hetkel leiab pileteid lendamiseks kuni oktoobri lõpuni.

04.02 kell 16:45 seisuga on soodsaimad piletid välja müüdud!

Pileteid saab broneerida SIIT

Muu info

Ära maga maha parimaid reisipakkumisi: 3 nippi, kuidas saada õigeaegselt infot parimatest lennupiletite diilidest! Loe SIIT

Näidisbroneeringud

40

Kommentaarid (9)

  1. Olime ülimalt õnnelikud ,et Gruusia reis nii hea hinnaga ja hakkasime kohe bronnima lennureisi,Kuid oh õnnetust ja pettumust.Meile ei andnud küll sellist hnda mis välja kuulutati.edasi tagasi 39,99. Meile pakuti tallinnast Kuthaisi 129 eur ja tagasi 89eur.
   Tahaks lausa teada kust need odavad on.Või on mingi eri link .
   Majutus juba bronnitud ja ,kas nüüd siis selle petu uudise pärast jääb reis ära.Igaljuhul oleme me väga pettunud.

   1. Tere. Aitäh kommentaari eest! Soovitame alati vaadata hinnad enne üle, kui üht reisi komponenti broneerima hakata. Oleme selle välja toonud ka oma kodulehel:
    “Esimene kuldreegel on, et alati tasub vaadata kõik (lennupiletid, hotellid) hinnad enne maksmist üle: kas hind ikka veel kehtib, sest hinnad võivad teinekord üpris kiiresti tõusta. ” (https://www.reisidiilid.ee/kuidas-broneerida-lennupileteid-ja-hotelle/). “Petu uudiseks” on ülekohtune seda postitust nimetada, sest esiteks meil on kirjas “hinnad algavad 19,99 eurost” ning teiseks on meil välja toodud näidisbroneering antud hinnaga. Lennufirmade müügisüsteem juba kord on nii üles ehitatud, et hinnad suure nõudluse korral tõusevad. Inimeste suur huvi antud piletite vastu seda ka näitas.

 1. Kas need lennud ikka hakkavad toimima,millegipärast on wizzairi kodulehel ei ole heakskiitu se lend veel saanud Tallinn-Khuthaisi.Sealon millegipärast hüüu märk,ei julge ju piletit osta kui ei tea kas toimib lend või ei.Ning kui broneerid reisi ütleme augustiks veenruaris,millal on makse tähtpäev ei leidnud vastust.Aitähh!

  1. Tegu on lihtsalt pisidetailiga, kuna antud lennuliini pole veel ametlikult heaks kiidetud. Juhul kui midagi peaks ka juhtuma, kus antud suunal liin ei hakka toimima, saab mõistagi Wizz Airilt raha tagasi.

   Piletite eest tuleb tasuda kohe, kuid väikese summa eest saab 48. tunniks broneeringu lukku panna.

   Tervitades
   Ronet Jankovski
   Reisidiilid.ee

 2. Tore muudatus Wizzairi poolt potsatas postkasti eile. Tallinnast väljumise asemel meil augustis stardib lend Riiast!!!! Lisa kulud tulid juurde ja vaevalt lennufirma kompenseerib

 3. Meil sama teema augustis. Nüüd ootan lennufirmalt vastust Riiast startimise kulude hüvitamise kohta. Huvitav, kas siis lennufirma ei olegi kohustust lisakulusid kompenseerima?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga