Reisija meelespea:

Reisidiilide korraldatavate pakettreiside lepingut loe SIIT.

Reisidiilide privaatsuspoliitikaga tutvu SIIT

Muud reisija jaoks olulist infot (viisa, tervishoid jms) loe SIIT.

Pakume võimalust osta reisipakette ka järelmaksuga koostöös Liisi järelmaksuga (Holm Bank AS, loe järelmaksutingimusi SIIT) ja Esto järelmaksuga (ESTO AS, loe järelmaksutingimusi SIIT)

Pakume võimalust osta reisipakette ka koos Salva Kindlustuse AS reisikindlustusega. Loe kindlustustingimusi SIIT.

Reisidiilid.ee info:

Kaubamärk Reisidiilid kuulub ettevõttele Reisidiilid OÜ. Reisidiilid.ee veebileht jaguneb kahte osasse: reisipood, kus müüme enda koostatud pakettreise ning blogi osa, kus anname infot reiside sooduspakkumiste kohta, mida meie ei korralda ega müü. Blogipostitused on üksnes informatiivse iseloomuga, mistõttu ei vastuta me info puuduste eest ega selle info põhjal tehtud broneeringute tühistamiste, hindade muutuste ja muude tagajärgede eest, kui neid peaks esinema.

Reisidiilide reisipoe osas pakutavate pakettreiside korraldajaks on Reisidiilid OÜ ning ettevõte vastutab pakettreiside reisikorraldajana vastavalt seaduses sätestatule ning reisija ja reisikorraldaja vahel sõlmitud lepingule. Reisidiilid OÜ-l on seadusega ette nähtud reisiettevõtjana tegutsemise litsents (nr: TRE000903) ning reisikorraldaja tagatis summas 245 000 eurot garanteeritud Salva Kindlustuse AS ja Swedbank AS poolt. Samuti vahendab Reisidiilid OÜ reisipoe osas teiste ettevõtete reise, kelle puhul tagatis on vastava reisikorraldaja poolt.

Reisidiilid OÜ
Registrikood: 12472112
Käibemaksukohuslase number: EE101740010
Juriidiline aadress: Lätte 5, 10116, Tallinn
Arvelduskonto: EE387700771003647650 (LHV)
Email: info@reisidiilid.ee
Telefon: 556 00 554 – ainult pakettreisidega seotud küsimused (https://www.reisidiilid.ee/pakettreisid)! Teistes küsimustes palume kirjutada: info@reisidiilid.ee