Päis

Ära maga maha parimaid reisipakkumisi: 3 nippi, kuidas saada õigeaegselt infot parimatest lennupiletite diilidest!

Need kõige paremad lennupiletite pakkumised kestavad pahatihti vaid loetud tunnid. Selleks, et neid mitte maha magada, oleme kokku pannud soovitused, kuidas saada kiirelt asjakohast infot parimatest lennupiletite- ja reisipakkumistest!

Nipp nr. 1 – Browseri teavitused

Reisidiilidel on olemas funktsioon, mille kaudu saad tellida teavituse parimatest pakkumistest enda interneti browserisse. Sellega teavitame Sind just kõige parematest pakkumistest mõned korrad nädalas. Browseri-teavituste tellimiseks vajuta kellukese ikooni meie kodulehe all vasakus nurgas.

 

Nipp nr. 2 – uudiskiri

Mõned korrad kuus saadame huvilistele enda uudiskirja, mis sisaldab kokkuvõtet viimase aja parimatest pakkumistest. Nii jõuavad head reisipakkumised otse Sinu emaili postkasti. Reisidiilide uudiskirjaga liitumisekskliki SIIA

Nipp nr. 3 – pakkumised Facebookis eelisjärjekorras

Isegi siis, kui jälgid meid Facebookis, ei tähenda see veel seda, et meie reisipakkumised Sinuni Facebookis jõuavad. Selleks, et kindlasti näeksid Reisidiilide pakkumisi Facebookis, tuleb Sul Reisidiilide Facebooki lehel märkida, et soovid Facebookis Reisidiilide postitusi näha esimeste seas! Vaata allolevalt fotolt, kuidas seda teha.

Kommentaarid (1)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga