Päis

Ära maga maha parimaid reisipakkumisi: 3 nippi, kuidas saada õigeaegselt infot parimatest lennupiletite diilidest!

Need kõige paremad lennupiletite pakkumised tulevad kui välk selgest taevast ja kestavad pahatihti vaid loetud tunnid. Näiteks oli sellel nädalal saada edasi-tagasi lennud Hawaiile hinnaga 274 eurot ja Puerto Ricosse 264 eurot. Pakkumine kestis kõigest pool päeva ja sellise hinnaga lennud said endale ostetud need, kes selle aja jooksul pakkumisele reageerida jõudsid.

Selleks, et parimaid pakkumisi mitte maha magada, oleme kokku pannud soovitused, kuidas saada meilt kiirelt asjakohast infot parimatest lennupiletite- ja reisipakkumistest!

Nipp nr. 1 – Browseri teavitused

Reisidiilidel on olemas funktsioon, mille kaudu saad tellida teavituse parimatest pakkumistest enda interneti browserisse. Sellega teavitame Sind just kõige parematest pakkumistest maksimaalselt mõned korrad kuus. Browseri-teavituste tellimiseks vajuta kellukese ikooni meie kodulehe all vasakus nurgas. See on kõige parem võimalus saada koheselt teavet parimatest pakkumistest.

Nipp nr. 2 – uudiskiri

Mõned korrad kuus saadame ka huvilistele enda uudiskirja, mis sisaldab kokkuvõtet viimase aja parimatest pakkumistest, mis veel kehtivad. Nii jõuavad head reisipakkumised otse Sinu emaili postkasti. Reisidiilide uudiskirjaga liitumiseks sisesta e-maili aadress siia:

 

Nipp nr. 3 – pakkumised Facebookis eelisjärjekorras

Isegi siis, kui jälgid meid Facebookis, ei tähenda see veel seda, et meie reisipakkumised Sinuni Facebookis jõuavad. Selleks, et kindlasti näeksid Reisidiilide pakkumisi Facebookis, tuleb Sul Reisidiilide Facebooki lehel märkida, et soovid Facebookis Reisidiilide postitusi näha esimeste seas! Valida tuleb Jälgimise seaded -> Lemmikud. Vaata allolevalt fotolt, kuidas seda teha.

 

Kommentaarid (5)

  1. Olen huvitatud soodsatest pakkumistest eelkõige Itaaliasse ja Portugali! Aitäh!

Kommenteerimine on välja lülitatud.

Võida lennupiletid Milanosse!

Ära maga maha parimaid reisidiile! Liitu meie uudiskirjaga juuli jooksul ja võida edasi-tagasi lennupiletid sügisel Tallinnast Milanosse!

Liitumise taotlus õnnestus! Saatsime sulle liitumise kinnitamiseks e-maili, kus tuleb Sul liitumine lõplikult kinnitada!