Jaga meiega oma täitunud reisiunistusi ja võida edasi-tagasi lennud kahele Viini või Milanosse!

Sukeldumine Maldiividel, lainete püüdmine Hawaiil või tuledesäras New York – meil kõigil on mõni eriline reisiunistus ja eriti vahva, kui see on juba täitunud! Kutsume sind jagama meiega enda reisiunistusi, mis on täitunud Reisidiilide abiga. Kõigi vahel, kes seda teevad, loosime välja lennupiletid kahele Austria pealinna Viini või Itaalia moemekasse Milanosse.

Kui mõni Sinu reisiunistus on täitunud Reisidiilide abiga (leidsid näiteks lennupiletid või reisipaketi meie lehelt), siis ära hoia seda enda teada. Inspireeri meid ja teisi reisisõpru jagades meiega ühte hetke sellest reisist!

Kõigi vahel, kes jagavad meiega fotot enda reisiunistuse täitumisest, loosime välja edasi-tagasi lennud kahele kevadisesse Viini või Milanosse – võitja ise valib. Loosis osalemiseks saada allpool oleva vormi kaudu enda reisifoto meile hiljemalt 25.11.2019. Foto juurde lisa ka paar lauset, milline reisiunistus Sul selle reisiga täitus. Kõige inspireerivaimad fotod avaldame ka Reisidiilide Facebookis ja Instagramis.

Lennupiletite loosimine toimub 27.11.2019

NB! Konkursi tingimuste ja reeglitega tutvu SIIN

Kommentaarid (3)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga