Päis

Ei ole halba ilma heata: vaata, millised lennufirmad pakuvad pikkade ümberistumiste korral tasuta majutust!

Mida teha, kui oled broneerinud või broneerimas endale ümberistumisega lendu, kus ooteaeg lennujaamas on tüütult pikk ja mille tulemusena tuleb lennujaamas ebamugaval toolil veeta terve öö? Väljavaade sellest ei pruugi olla nii halb, sest osad lennufirmad pakuvad pika öise ümberistumise korral tasuta majutust. Niisiis oleme kokku pannud lühikese ülevaate tasuta majutust pakkuvatest lennufirmadest.


1) Turkish Airlines pakub turistiklassis reisijatele, kelle ümberistumine kestab vähemalt 12 tundi, tasuta majutust kuni üheks ööks kohalikus 4-tärni hotellis – äriklassis reisijale kaheks ööks 5-tärni hotellis.

Kriteeriumid:

 • Ümberistumise aeg turistiklassis vähemalt 12h või äriklassis 9h
 • Tasuta majutust ei pakuta, kui broneeringut tehes on näha, et on võimalik lennata lühema ümberistumise ajaga
 • Majutuse saamiseks tuleb pärast passikontrolli läbimist pöörduda Hotel Deski

Loe täpsemalt SIIT


2) Qatar Airways pakub teatud tingimustel tasuta majutust, transfeeri ja toitlustust Dohas. Kui leiad end olukorras, mis vastab allolevatele nõuetele, tasub ühendust võtta Qatar Airwaysiga, sest lõplik otsus jääb siiski lennufirma otsustada.

Kriteeriumid:

 • Lennugraafiku muudatusega jääb ooteaeg 8 ja 24 tunni vahele
 • Ühtegi lühemat kui 8-tunnise ümberistumisajaga lendu pole saadaval
 • Broneering ei hõlma lende Kuveidist (KWI) ja Masqatist (MCT)

Loe täpsemalt SIIT


3) Emirates pakub teatud puhkudel, kus lennugraafik hõlmab pikemat ümberistumist Dubais, toitlustust ning majutust koos transfeeridega. Väljaspool Emiratesi kodulehte soetatud piletite puhul tasub ühendust võtta vahendajaga, et teada saada, kas sinu piletid kvalifitseeruvad pakkumise jaoks.

Kriteeriumid:

 • Turistiklassis reisijal pole paremat lennuaega saadaval ning ümberistumise aeg jääb 8 ja 24 tunni vahele
 • Esimeses või äriklassis reisijal pole paremat lennuaega saadaval ning ümberistumise aeg ja 6 ja 24 tunni vahele

Loe täpsemalt SIIT


4) Air China pakub jätkulendudele, mille ümberistumise aeg lennujaamas on rohkem kui 6 ja vähem kui 24 tundi, majutust koos hommikusöökide ja transfeeriga kohalikus hotellis. Pane tähele, et pakkumisele kvalifitseerumiseks peab Pekingisse jõudma varem kui kl 3 öösel! Pakkumine eeldab, et lennupilet on ostetud Air China poolt heakskiidetud vahendajate käest, mida kinnitab nr 999* algusega kood piletil. Enne pileti soetamist soovitame müüja käest see osa üle kontrollida.

Kriteeriumid:

 • Reisija ümberistumise aeg on rohkem kui 6 ja vähem kui 24 tundi
 • Lennupileti kood algab numbriga 999*
 • Lennuk jõuab Pekingisse (PEK) varem kui kl 3 öösel
 • Majutust pakutakse teatud tingimustel ka järgmistes linnades: Chengdu, Dalian, Hangzhou ja Shanghai – selleks küsi lisainformatsiooni Air China esindajalt

Loe täpsemalt SIIT


5) Ethiopian Airlines pakub majutust kohalikus Addis Ababa hotellis koos transfeeriga, kui jätkulennu ümberistumise aeg jääb 8 ja 24 tunni vahele. Sel juhul on võimalik vormistada vajalik viisa ööbimaks Addis Ababas lennujaamas kohapeal.

Kriteeriumid:

 • Ümberistumise aeg jääb 8 ja 24 tunni vahele
 • Ühtegi varasemat lendu sama sihtkohaga pole saadaval

Loe täpsemalt SIIT


NB! Kuna lennufirma tasuta ööbimise poliitikad võivad ajas muutuda ja need sõltuvad tihti väikestest detailidest (nagu reisija piletiklass), siis on alati mõistlik tasuta majutusele kvalifitseerumine täpsustada enne lendu lennufirmaga üle, et kohapeal ei esineks ebameeldivaid üllatusi!

 

Soovi midagi lisada või täpsustada? Jäta oma kommentaar artikli lõppu!

Võida lennupiletid Milanosse!

Ära maga maha parimaid reisidiile! Liitu meie uudiskirjaga juuli jooksul ja võida edasi-tagasi lennupiletid sügisel Tallinnast Milanosse!

Liitumise taotlus õnnestus! Saatsime sulle liitumise kinnitamiseks e-maili, kus tuleb Sul liitumine lõplikult kinnitada!