Avasta virtuaalselt Itaalia ilusamaid paikasid Veneetsiast Sitsiiliani!

Kui reisikihk on suur, siis saab seda ehk leevendada virtuaalselt. Oleme käesolevaga välja toonud Google Street View abil populaarsed Itaalia paigad, mida virtuaalselt külastada.

Cinque Terre – Itaalia Riviera rannikul asuvad värvilised linnakesed, mis on ehitatud kaljudele mere äärde.

Pisa torn – Pisa katedraali kellatorn, mille on tuntuks teinud asjaolu, et torn vajus peale ehitamist viltu. Hetkel on see umbes 4-kraadise nurga all.

Pompei – Vesuuvi vulkaani jalamil asuvad antiikse Pompei linna varemed, mis sattusid tuha alla 79. aasta vulkaanipurske järel. Varemete väljakaevamisega alustati 1748. aastal.

Siena keskväljak Toscanas asuva keskaegse Siena linna keskväljakul toimub iga aasta kuulus hobuste võiduajamine ehk Palio dell’Assunta.

Amalfi rannik – Lõuna-Itaalias laiuv Amalfi rannik võlub enda imeliste vaadetega. 1997. aastast on rannik ka UNESCO maailmapärandi nimistus.

Veneetsia peakanal – 150-kanalist koosnev Veneetsia on Itaalia populaarsemaid turismisihtkohti. Peakanal on 4km pikk.

Etna vulkaani tipp – Sitsiilia saarel asuv 3326 meetri kõrgune Etna vulkaan on siiani tegev, Vulkaani tipust avaneb imeline vaade saarele ja Vahemerele.

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitu meie uudiskirjaga!

Ära maga maha parimaid reisidiile! Liitu meie uudiskirjaga ja saa mõned korrad kuus meie parimad reisipakkumised enda e-mailile! 

Liitumise taotlus õnnestus! Saatsime sulle liitumise kinnitamiseks e-maili, kus tuleb Sul liitumine lõplikult kinnitada!