Päis

Viimase hetke pakkumine võrratu loodusega Patrasse Kreekas: lennud Tallinnast + majutus korralikus hotellis koos hommikusöögiga kokku 249 eurot!

Novatours pakub hetkel väga soodsaid viimase hetke pakumisi Patrasse Kreekas: lennud Tallinnast, majutus korralikus 3-tärni hotellis koos hommikusöögiga ja transfeer kokku 249 eurot! Vabade kohtade arv on piiratud!

Patra asub peloponnesose poolsaarel, mis on suurepärane reisisihtkoht, olenemata sellest, kas eelistad rannapuhkust, matkamist, sportimist või ajaloo- ja kultuuriringreisi. Poolsaarel leidub rikkalikult mälestisi, mis annavad aimu kirjust ajaloost. Siin asuvad arheoloogilised vaatamisväärsused nagu iidsete linnade Olympia, Epidauruse, Mükeene ja Tiryntha varemed. Vaatamisväärsusi pakub ka loodus – siin on maalilised mäed, metsad ja jõed, mereäärsed koopad ja kaunid rannad – läänerannikul lauged ja liivased, idarannikul kaljused ja ligipääsmatud.

Reisi kuupäevad: 01.06-08.06 (kohapeal 7 ööd)

Reisipakett sisaldab:

– Lennud Tallinnast sihtkohta ja tagasi
– Transport lennujaama ja hotelli vahel
– Käsi- ja põhipagasit lendudel (5kg ja 15kg)
– Koht 3-tärni hotelli Odysseas kaheses toas
– Hommikusöök hotellis

Majutus:

Majutus toimub 3-tärni hotellis Odysseas, mis asub liivarannast vaid 400m kaugusel. Kaugus kuurordi keskusest on umbes 1 km (Katakolo).

 

Esita paketi päring kiirelt ja mugavalt alljärgneva vormi kaudu:

[Form id=”21″]

Käesoleva reisipaketi korraldajaks on Novatours OÜ