Päis

Viimase hetke pakkumine! Lenda järgmisel reedel (04.11) päikeselisse ja kuuma Egiptusesse: KÕIK HINNAS pakett hea tagasisidega AINULT TÄISKASVANUTELE mõeldud 4* rannahotellis 366 € (4 ööd)

Pakkumises on hea hinnaga 4-öine kõik hinnas reis ainult täiskasvanutele mõeldud hotellis.

Näidiskuupäevad lendamiseks

04.11 — 08.11.2022 366 € Broneeri

Hurghada kesklinn jääb 4* hotellist Bel Air Azur Beach Resort 3 km kaugusele. Külalisi ootavad mageveebasseinid, mis on kokku 800 m² suurused. Pakutavad toad on rõdu ja tasuta minibaariga. 5 baari pakuvad kergeid suupisteid ja jooke. Vaba aja veetmiseks on jõusaal ning tennise- ja seinatenniseväljakud.

Lennuk väljub reede lõunal (12:35) ning tagasilend on teisipäeva õhtul (20:20). Lennu kestvus on ca 5 tundi.

Hinnale lisandub viisa (28 eurot). Alates 2018. a saab viisat taotleda nii piirilt, kui enne reisi elektroonselt. E-viisa taotlemisel peab pass olema kehtiv 8 kuud. Täpsem info e-viisa taotlemise tingimustest ja protseduuridest on leitav Egiptuse siseministeeriumi lehelt visa2egypt.gov.eg. Pass peab piirilt viisa taotlemiseks kehtima vähemalt 6 kuud riiki saabumise kuupäevast.

Galerii

Kommentaarid (4)

    1. Tere! On küll, vajutage “Broneeri” nuppu ja saate kohe ka broneeringu teha ja selle eest tasuda.

Kommenteerimine on välja lülitatud.
Liitu meie uudiskirjaga!

Liitu meie uudiskirjaga!

Ära maga maha parimaid reisidiile! Liitu meie uudiskirjaga ja saa mõned korrad kuus meie parimad reisipakkumised enda e-mailile! 

Liitumise taotlus õnnestus! Saatsime sulle liitumise kinnitamiseks e-maili, kus tuleb Sul liitumine lõplikult kinnitada!