Veel üks suurepärane uudis tänasesse päeva – Ryanair avab sügisest Tallinna ja Pariisi vahel otseliini! Hinnad hetkel algavad 32 € suuna kohta ning lennud toimuvad 3x nädalas

Ryanair, kes on viimasel ajal teatanud mitmete uute liinide avamisest Tallinnast (vaata näiteks SIIT), teatas nüüd, et avab novembrist liini Tallinna ja Pariisi Beauvais lennujaama vahel, kust Pariisi kesklinna on ca 85 km.

Esimene lend toimub 2. novembril ning lennud hakkavad toimuma 3 korda nädalas – teisipäeviti, neljapäeviti ning laupäeviti. Hetkel algavad hinnad ca 64 eurost edasi-tagasi, näiteks 4. – 6. november.

Ajalugu näitab, et Ryanairi lennupiletite hinnad kipuvad uuel marsruudil esialgse hinnaga võrreldes ajas märgatavalt langema. Näiteks Tallinna ja Edinburghi vahel alustanud liinil maksid esialgu lennupiletid 61 eurot ots (vaata SIIT), kuid hiljem leidis juba neid 13 euroga (vaata SIIT). Hinnasurvet on seda enam oodata, et Pariisi lendab Tallinnast otse ka näiteks airBaltic, küll teise lennujaama (Charles de Gaulle’i lennujaama, mis asub ca 33 km Pariisi kesklinnast).

Näidisbroneeringud

64

Kommentaarid (1)

  1. Päris Pariisi jõudmine võtab aega enam kui tunni ja maksab enam kui 16€. Seoses Covidiga, lugege äsjaseid google arvustusi reisijate poolt.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga