Varajasel tellijal on võimalik soodsalt lennata hooajavälisel ajal Dubaisse: edasi-tagasi lennud Riiast Dubaisse (ümberistumisega Kiievis) kokku 105€!

Lennufirma Ukraine International Airlines pakub hea hinnaga varajasele tellijale edasi-tagasi lende Riiast Kiievisse, kust omakorda saab hea hinnaga lennata Dubaisse. Soovi korral võid seega veeta paar päeva Kiievis ja ülejäänud aja Dubais, kuid saab ka lennata samal päeval edasi, sel juhul on ümberistumised ca 12 tundi mõlemal suunal, mille raames on võimalik Kiievit külastada.

Juhul kui soovid Dubaid külastada kõrghooajal (oktoobrist aprillini), siis vaata otselendude hindasid (191 eurot) Helsingist SIIT

Näidiskuupäevad lendamiseks

Kiiev-Dubai-Kiiev (67€):

19 – 26.07

02 – 09.08

06 – 13.09

Soosdaid pileteid leidub juulist septembrini!

Tallinnast saab soodsalt lennata Kiievisse Wizz Airiga, kuid hetkel pole veel järgmiseks suveks pileteid müüki tulnud. Tõenäoliselt võivad kampaaniate ajal lennupiletite hinnad maksta ca 50 eurot. Kui soovid aga kohe piletid ära soetada, siis leiab pileteid Riiast hinnaga 38 eurot:

18 – 26.07

02 – 09.08

06 – 13.09

Vaikevalikus on hind kahele. Hinnas sisaldub nii käsi- kui põhipagas. Käesolevad hinnad on vaadatud 18.09 kell 17:20 seisuga ning võivad ajas muutuda!

NB! Suvekuud on Dubais väga palavad (temperatuurinäidud võivad küündida üle 40 kraadi) ja niisked! Loe juulikuu ilma kohta Dubais näiteks SIIT

Reisijuht

Eestikeelset Dubai Reisijuhti loe SIIT

Näidisbroneeringud

1 2

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitu meie uudiskirjaga!

Ära maga maha parimaid reisidiile! Liitu meie uudiskirjaga ja saa mõned korrad kuus meie parimad reisipakkumised enda e-mailile! 

Liitumise taotlus õnnestus! Saatsime sulle liitumise kinnitamiseks e-maili, kus tuleb Sul liitumine lõplikult kinnitada!