Päis

Kogu inspiratsiooni! Vaata, milliste tuntud reisisellide Vlogidel tasub silma peal hoida!

Youtube on kanal, kuhu jõuavad paljude vahvate reisisellide reisivideod ehk Vlogid (video logid). Oleme neil aegadel, mil endal reisimine on keeruline, välja toonud mõned tuntud Vlogijad, kelle reisivideodest ammutada inspiratsiooni enda järgmisteks reisideks.

1. Matthew Karsten on viimased 9 aastat ümber maailma reisinud. Tema viimane Vlogi ülesvõte on kaugelt Lõunast ehk Antarktikast.

2. Sonny on USA mees, kes reisib mööda maailma ja proovib eriskummalisi toitusid. Ta on kahtlemata oma valdkonna tegija – tema tegemisi jälgib Youtubes pea 5 miljon inimest. Sonny värskeim ülesvõte on Myanmarist.

3. Mike seikleb ümber maailma pannes enda hirmud proovile. Ta viib sind enda Vlogi vahendusel kohtadesse, kuhu tavaline inimene naljalt ei satu. Enda viimases videos seikleb ta Mauritaanias, sõites kaevandusrongil 700km läbi Sahara kõrbe.

4. See Austraalia paarike on seilanud maailmameresid juba viimased viis aastat. Nende Vlogi vaadates saab hea ülevaate ellest, mida kujutab endast reisimine mööda lõputut sügavat sinist.

5. Louis Cole on populaarne vlogija, keda jälgib mitu miljon inimest. Tema viimane video enne karantiini sattumist on Cotsa Ricast.

6. Eric ja Allison on USA paarike, kes loobus palgatööst ja suundus maailma avastama. Siin on nende viimane video Sri Lankalt, mida nad avastavad tuktukiga ringi vurades.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga