Päis

TASUTA reisile? Liitu Reisidiilide uudiskirjaga ja võida lennupiletid Milanosse

Kas Sa tahaksid, et need kõige paremad reisipakkumised potsataksid paaril korral kuus Sinu meiliaadressile? Kui JAH, siis nüüd on õige aeg liituda Reisidiilide uudiskirjaga! Kõigi vahel, kes liituvad juulikuus, loosime välja sügiseks edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Milanosse.

Liitumiseks sisesta enda email. Peale seda saadame sulle e-kirja, milles on link, et enda liitumine uudiskirjaga kinnitada.

Kampaania reeglid

  • Kampaania kestab 1.07-31.07.2024
  • Loosimises osalevad kõik kampaania perioodil Reisidiilide uudiskirjaga liitujad (uued liitujad ehk kelle email ei ole juba uudiskirja saajate hulgas varasemast)
  • Uudiskirjaga liitumiseks loetakse seda, kui kampaanias osaleja on sisestanud enda e-maili aadressi uudiskirjaga liitumiseks ja peale seda kinnitanud liitumise klikkides vastavale lingile e-kirjas, mis Reisidiilid saadab.
  • Võitja saab edasi-tagasi lennupiletid ühele Milanosse algusega Tallinnast (soovi korral võimalik ka Riiast) koos väikese käsipagasiga. Pakume võitjale valikuks lendamiseks vähemalt 6 kuupäeva novembrist detsembri keskpaigani (1.11-15.12.24), mille vahel saab võitja valida endale sobilikud
  • Auhinda ei saa vahetada rahaks ega teise sihtkoha vastu
  • Võitja kuulutame välja 1.08.2024 Reisidiilide Facebookis (avaldame võitja emaili aadressi osaliselt) ja võtame võitjaga ka ühendust emaili teel.

Võida lennupiletid Milanosse!

Ära maga maha parimaid reisidiile! Liitu meie uudiskirjaga juuli jooksul ja võida edasi-tagasi lennupiletid sügisel Tallinnast Milanosse!

Liitumise taotlus õnnestus! Saatsime sulle liitumise kinnitamiseks e-maili, kus tuleb Sul liitumine lõplikult kinnitada!