Supersoodsad edasi-tagasi lennud kõrghooajaks Tallinnast Krabile alates 374€! Saadaval ka pikem reisipakkumine jõuludeks ja aastavahetuseks!

Kombineerides Easyjeti ja Qatar Airwaysi lende, saab väga soodsalt lennata Tallinnast Krabile, Taisse. Minnes ja tulles on võimalus soovi korral veeta ka mõni öö Milanos.

Näidiskuupäevad lendamiseks (Milan – Krabi – Milan + Tallinn – Milan – Tallinn):

02 – 14.11 (321€) + 02 – 16.11 (77€)
02 – 28.11 (323€) + 02 – 30.11 (54€)
04 – 12.12 (323€) + 03 – 14.12 (51€)
11.12 – 16.01 (321€) + 10.12 – 18.01 (113€) [pikk reis jõuludel ja aastavahetusel!]
18 – 30.01 (323€) + 18 – 01.02 (68€)
25.01 – 17.02 (323€) + 25.01 – 18.02 (69€)
01 – 24.02 (321€) + 01 – 25.02 (77€)

Tegemist on näidiskuupäevadega – hea hinnaga pileteid leidub septembrist märtsini.

Qatari pileti hind sisaldab ka põhipagasit, Easyjetil tuleb see soovi korral juurde osta (ca 15 eurot ots).

Vaikevalikus on hind kahele. Momondost broneerimise kohta loe SIIT

 

Majutus

Suure valiku majutusasutuste pakkumisi Krabil leiad SIIT

 

Näidisbroneeringud

Kommentaarid (11)

 1. Kuna Milanos Easyjet maandub Terminal 2 ja Qatar maandub Terminal 1 siis ma mõtleks hoolikalt enne kui ostaks pileti kui lendude vahe on ainult 1-1,5 h

  1. Tere. Aitäh tähelepaneku eest, aga ühelgi postituses mainitud kuupäevadest pole ümberistumine 1-1,5h. Näidisbroneeringud on öö veetmisega Milanos tagasiteel (29. november Milanos, 30. november Tallinnasse lend). Kui soovite lennata ilma öö veetmiseta Milanos 1-25. veebruar, siis on ümberistumine 2 tundi 35 minutit.

 2. Tere! Plaanis osta piletid, et 15.01-27-01.18 viibiks Krabil, aga oskate öelda, kas majutuse peaks ka sama varakult ära planeerima või sellega aega? Kui kiirelt peaks tegutsema? Lennupileteid ei saa hiljem maksta nagu aru saan, aga majutuse maksmisega tahaks veel oodata ja uurida pakkumisi.

  Easyjet lennu puhul tuleb väga palju tasusid muidu juurde, mida ei saa praktiliselt vältida. 63 eurost sai ikkagi 122 per nägu (Tallinn-Milaano-Tallinn) või jagab keegi saladust, kuidas seda saaks väiksemaks? 🙂

  1. Tere. Majutusega tõenäoliselt nii kiire pole ning kindlasti leiab sobivaid majutuspakkumisi ka mõned kuud varem broneerides – lihtsalt mida varem broneerida seda suurem pakkumine ja väiksemad hinnad.

   Easyjeti puhul tuleb arvestada, et mida suuremale arvule inimestele korraga pileteid broneerida, seda soodsam hind tuleb. Kindlasti tasub jälgida kuupäevasid, sest paljudel kuupäevadel jaanuaris tuleb hind inimese kohta alla 100 euro, kui pagasit juurde mitte arvestada. Pagasi võib võtta näiteks mitme peale või ainult tagasiteeks (ning osta kohapeal kohver). Lisaks soovitatav teha online checkin ja muudest tasulistest teenustest loobuda.

   1. Ei kujuta veel täpselt ette, kas käsipagasist piisaks. Aitäh! Läheks kahekesi (üks 22 a. ja teine 15 a.)

    1. Mis te täpselt “muudest tasulistest teenustest loobuda” all mõtlete? nagu näiteks? 🙂 Allpool juba jõudsin kindlustuse kohta ka küsida, vb juba katub samasse teemasse, kui seal all seda mõtlete.

    2. Kas Easyjeti puhul tuleb tõesti lennukikoha eest eraldi maksta? Nt. Standard seat 4,99e.

    3. Ei näinud võimalust, et saaks pagasit vaid tagasitulles võtta, seal oli automaatselt edasi-tagasi lennul (26euri ots)?

 3. või kas on hädavajalik Easyjeti puhul see comprehensive insurance (22,5 per face)? Kui teha nagunii reisikindlustus, kas see ei kataks seda või kuidas? Oleks väga tänulik, kui keegi aitaks algajat 🙂

 4. Kõige tähtsam küsimus. Kaua te arvate, et sellised hinnad kehtivad? Oskate ehk umbkaudseltki öelda enda kogemuse põhjal? 🙂 ja kui piletid ostetud, kas siis on oht, et hind võib muutuda ja midagi tuleb juurde maksta vms? Olen lugenud taolisest olukorrast.

  Samuti tahaks väga teada, et kui piletid ostetud ja hiljem vaja näiteks kuupäeva muuta või tühistamisoht, siis kuidas antud lennufirmad sellises olukorras toimivad või mis võimalused on? Kas üldse on?

  Suur-suur tänu teile reageerimast ja nõuga aitamast! 🙂

  1. Tere! Easyjeti lennukikoha eest ei tule maksta, kui te just ei soovi täpset kohta omale osta 4,99€ eest. Selliseid teenuseid ei soovita kasutada ja siis tuleb lennupileti hind ka mõistlik. Tagasiteeks pagasi saate osta sellise trikiga, kui olete lennanud juba reisile ning seejärel soovite pagasit juurde osta – ainult tagasilennuks esialgu sellist võimalust ei pakutagi. Tühistamist reeglina lennufirmad ei luba – selleks on kallima hinnaklassi piletid. Seega sel juhul muutub pilet tühiseks ja tagasi saate ehk lennujaama maksud, mis on väike osa kogu hinnast . Mõnel juhul võib kuupäevade muutmine õnnestuda. Kahjuks ei oska öelda, kaua see hind kehtib – võib kesta paar päeva, võib kesta paar nädalat.

 5. Kas keegi on FlightTix või Airfinder kaudu tellinud pileteid? Odavam küll, kui otse Qatar Airwaysist osta, kuid proovisin FlightTixi ja lisandub ca 14eurot nt Debet Mastercardiga makstes seal. Tundub, et kokkuvõttes sama summa tuleb kui Qatarist, sest seal tundub, et hind jääb nagu on?

  Samuti ei saa FlightTixis inglise keelt kasutada? Rumal küsimus, aga kas hilisemad arved ja läbirääkimised võivad samuti vaid mõnes muus võõrkeeles kui inglise olla? või võiks julgelt tellida ka FlightTixist või Airfinderi kaudu?

  1. Tere. Paljudel edasimüüjatel ja ka lennufirmadel (nt Norwegian) on teatud krediitkaartidega makstes lisatasu. Üldjuhul kui edasimüüjad Momondos on, siis on nad teatud tingimustele vastavad, kuid alati on lihtsam vajaduse korral suhelda otse lennufirmaga, kui edasimüüjat vahel pole. Kahjuks nende edasimüüjatega meil kogemused puuduvad. Võite kaaluda ka Mytrip.com-st ostmist (ca 10 eur kallim kui FlightTix) – nendel VISAga makstes puudub krediitkaarditasu ja meil nendega probleeme pole senimaani olnud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga