Päis

Reisidiilid otsib endale sloganit – aita meid ja me viime Su reisile!

Hea reisihuviline, meil on vaja Sinu abi, sest just Sina meie igapäevase külastajana oskad kindlasti soovitada meile mõnda lahedat ja iseloomulikku sloganit! Just sellist, mis sobib Reisidiilide olemusega kõige paremini. Sest nii kummaline kui see ka pole – meil pole siiani veel sloganit tekkinud.

Ja meie omalt poolt lubame, et võtame slogani, mis meile väljapakututest kõige rohkem meeldib, ka kasutusele – näiteks lisame selle oma logo juurde! Ja tänutäheks saadame slogani autori koos kaaslasega reisile!

Otsime sellist sloganit, mis on lühike ja tabav ning mida saame hästi oma nimega siduda. Näiteks: „Reisidiilid – reisi nutikalt!“ või „Reisidiilid – et reisimine oleks soodne!

Ootame Sinu väljapakutud sloganit meie Facebooki lehele hiljemalt selle nädala lõpuks. Palun lisa slogan vastavateemalise Facebooki postituse alla. Üks inimene võib esitada ka mitu sloganit.

1

Väljavalitud slogani autori saadame koos sõbraga reisile – nimelt anname ära kaks edasi-tagasi Lux Expressi kinkekaarti, mis kehtivad sõitmiseks nii Eesti siseliinidel kui rahvusvahelistel liinidel (Läti, Leedu, Venemaa).

Kommentaarid (30)

  1. Reisidiil sind elamustesse viib!

    Parima puhkuse saad siis,
    kui on abiks Reisidiil !

  2. Reisi soodsalt kuhu tahad, see ei nõua palju raha, kui on abiks Reisidiilid, soodukate turuliidrid.

  3. Reisidiilid – kuidagi saab alati!
    -Kuhu iganes!
    -reisimise rõõm!
    -Tuleb minna!
    -Jagatud rõõm!
    -Nii, nagu soovid!
    -Ainult vali!
    -Sinu valik on meie rõõm!

  4. Reisidiilid- Head ja Paremat!
    – Kuhu iganes!
    -Kõige keerulisem reisimise juures on
    ära otsustada kuhu reisida!
    – Otsusta ja vali!

Kommenteerimine on välja lülitatud.