Qatar Airways kingib meditsiinitöötajatele ja nende kaaslastele 100 000 tasuta piletit!

Qatar Airways on välja tulnud kampaaniaga, mille raames kingitakse 100 000 meditsiiniala töötajale tasuta turistiklassi lennupiletid, kusjuures kaasa saab võtta ühe 12-aastase või vanema reisikaaslase. Tasuma peab ainult lennujaamamaksud.

Kampaania algab 12.05 kell 00:01 Eesti aja järgi ning kestab kuni pileteid jätkub. Meditsiinitöötajate alla lähevad näiteks doktorid, õed, parameedikud, apteekrid ja teised. Reisiperiood on 26.05 – 10.12.2020.

Lennupiletid saab broneerida promokoodi alusel, mis saadetakse e-mailile. Iga päev jagatakse välja teatud arv promokoode riigi kohta. Koodi saamiseks tuleb registreerida lennufirma kodulehel kasutajaks ning kampaania avanedes (alates 12.05 kell 00:01) olla valmis seda taotlema SIIT. Samuti leiab sealt lisainfo kampaania kohta.

NB! Huvi korral tasub kiiresti reageerida, sest tasuta pileteid ei jagu kõigile soovijatele. 

Kommentaarid (28)

  1. Olen meditsiinitöötaja ja soovin puhata nov. lõpp – dets. algus Goas.

  2. Ütlen ausalt, et täiesti môttetu üritus, kell 00:01 hakkad rammima mitmest seadmest ja 10 minutit ta ütleb sulle, et error submitting ja üheteistkümnendal minutil väidab ta, et sinu riigi piirarv pileteid on juba jagatud ja proovi homme uuesti. See on mingi andmete ôngitsemine raudselt, ei ole vôimalik, et keegi sealt midagi saab, vähemalt mitte Eestis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga