Päis

Osale grupiostus! Aastavahetus Gruusias koos väljasõiduga Kakheti veinipiirkonda ja ekskursiooniga Thbilisis. Reisi sissemakse 80 €!

GRUPIOSTU LÕPUNI JÄÄNUD:

GRUPI TÄITUVUS HETKEL: 4/12
SISSEMAKSE: 80 EUR inimene

GRUPIOSTU HIND: 699 EUR inimene
REISI KUUPÄEVAD: 29.12.2019 – 04.01.2020

Pakume Reisidiilides nüüd võimalust grupiostureisideks. Grupiostu suurimateks eelisteks on soodne hind ja eriti madal reisi sissemakse. Käesoleva reisi esimene sissemakse on vaid 80 eurot ning ülejäänud osa reisist (619 eurot) tuleb maksta 25. novembril.

Meie kolmas grupiost toimub täiskavanute grupile aastavahetuseks mägede ja külalislahkuse maale Gruusiasse (Gerorgia). Lisaks lennupiletitele ja majutusele kesklinnas (koos hommikusöökidega) sisaldab reis ka põnevat linnaekskursiooni Thbilisis ning päevast väljasõitu Gruusia tuntuimasse veinipiirkonda Kakhetisse. Hinnas on ka 20kg põhipagasit lendudel, mis võimaldab reisilt naastes endaga ühes tuua Gruusia veine ja delikatesse.

Päev 1. Lend Tallinnast väljub 29.12 õhtul ning Gruusia pealinnas Thbilisis maandutakse kell 4.30 varahommikul.
Päev 2.  Peale hotelli sisseregistreerimist saab mõned tunnid puhata hotellis. Hommikusöögi järel algab 3-4 tunnine ingliskeelne ekskursioon Thbilisis, mille käigus tutvustatakse linna tähtsamaid vaatamisväärsuseid. Muuhulgas külastatakse Püha Kolmainsuse katedraali, Sioni katedraali, sünagoogi, Narikala kindlust, veinikeldrit ja kuulsaid tervistava omadusega väävlivanne. Samuti viiakse grupp linna mäeküngastele, kust saab nautida imelisi linnavaateid.
Päev 3. Vaba aeg ja aastavahetus Thbilisis. Aastvahetusel toimub Thbilisis palju: avatud on restoranid eriprogrammidega, nautida saab ilutulestikku ja varajaste hommikutundideni on avatud ööklubid ja baarid.
Päev 5. Vaba aeg Thbilisis.
Päev 6. Päevane väljasõit Kakheti veinipiirkonda, kus valmib 3/4 kogu Gruusia veinitoodangust. Väljasõidu esimeses pooles külastatakse St. Nino kloostrit, kust avanevad imelised vaated Alazani orule ja Kaukasuse mäestikule. Seejärel suundutakse armastuse linna Sighnaghi ning külastatase kohalikku veinitootjat. Mõistagi saab degusteerida veine ja kaasa osta oma lemmikuid. Peale seda külastatakse maailmakuulsa kunstniku Niko Phirosmani majamuuseumit.
Päev 7. Vaba aeg Thbilisis.
Päev 8. Varahommikul lend tagasi Tallinna

Majutus toimub väga hea tagasisidega 4-tärni kesklinna hotellis Orion. Hotellis on avarad toad, kust ei puudu ka tasuta WIFI ja lameekraaniga telekas. Hotellist leiab ka restorani ja sauna. Hinna sees on hommikusöögid hotellis. Vaata hotelli fotosid allpool asuvast galeriist.

Grupiostu eritingimused:

 • Pakkumine jõustub, kui saame hiljemalt 24.09.2019 jooksul (pakkumise lõppkuupäev) kokku vähemalt 8 broneerijat, kes on teinud esimese sissemakse.
 • Esimese sissemakse suurus on 80 € inimese kohta (tagastamatu, kui reis kliendi poolt tühistada). Kui 8 reisijat grupis täis ei saada, siis reisi ei toimu ja kanname esimene sissemakse tagasi 3 tööpäeva jooksul peale pakkumise lõppkuupäeva.
 • Reisi 2. osamakse tuleb tasuda hiljemalt 25.11.2019
 • Kui reisiplaanid muutuvad, võib enne 2. sissemakse teostamist leida enda asemel uue reisija. Reisija muutmine on sel juhul tasuta.
 • Muus osas kohalduvad meie pakettreiside tavatingimused

Grupireis sisaldab:

 • Edasi-tagasi lennud Tallinnast Thbilisisse (1 kiire ümberistumine)
 • 20kg põhipagasit ja 8kg käsipagasit lendudel
 • Majutus (6 ööd) 2 inimese tubades 4* hotellis Orion
 • Hommikusöögid hotellis
 • Thbilisi linnaekskursioon (ingliskeelne)
 • Päevane väljasõit Kakheti veinipiirkonda koos veinidegusteerimisega (ingliskeelne)

Soovid grupiostus osaleda? Saada enda soov järgneva vormi kaudu ja vastame Sulle peatselt:

Galerii

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga