Ööbi kaelkirjakutega mõisas, klaasist iglus või hoopis maa all koopas: 7 ebatavalist hotelli üle maailma!

Maailmas leidub palju iseäralikke majutusi, mis pakuvad külastajatele veidi teistsugust elamust. Järgnevalt lühike ülevaade põnevatest majutusest erinevatest maailma nurkadest.

Golden Crown – Levin Iglut, Soome

Soojustatud klaasist iglud asuvad Lapimaal Utsuvaara mägismaal ning pakuvad piiramatuid vaateid põhjataevasse, kus sageli on näha ka virmalisi.

 

Giraffe Manor, Keenia

Nairobi mõisa loodud hotellis tulevad igal hommikul kella paiku 9 kaelkirjakud akende alla, et külaliste käest maiuspalasid küsida. Lisaks kaelkirjakutele elavad hotelli territooriumil veel elevandid, ninasarvik, sebrad ja mitmed muud eksootilised loomad.

Kokopelli’s Cave, USA

Ela nagu koopamees – see 150 ruutmeetri suurune maa-alune koobas asub 20 meetri sügavusel maa all ning seal on olemas magamistuba, mullivann, köök, söögituba ja kaminaga elutuba.

 

Book And Bed Tokyo Ikebukuro, Jaapan

Tõeline pärl lugemishuvilistele, kus külalised ööbivad raamaturiiulite vahel asuvates voodites. Hotellis on üle 3000 erineva teose, mida lugeda.

 

Hotel Palacio de Sal, Boliivia

Boliivia kõrbes asuv ca 4500-ruutmeetrine 5-tärni luksushotell on ehitatud täielikult soolatellistest.

 

STF Jumbo Stay, Rootsi

Arlanda lennujaama lähedal asuv Boeing 747-sse loodud hotell. Saadaval on ka tasuta transfeer lennujaama ja hotelli vahel.

 

Santos Express, Lõuna-Aafrika Vabariik

Kaunist liivarannast 100 meetri kaugusel asuv mahajäetud sajandivanusest rongist on tehtud hotell, kust võimalik imetleda kauneid ookeanivaateid ja hommikut alustada karastava suplusega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga