Päis

Millised on Horvaatiasse sisenemistingimused? Ühed leebemad Euroopa Liidus!

Populaarsesse suvesihtkohta Horvaatiasse on võimalik siseneda eneseisolatsioonita, kui vastad teatud tingimustele. Siinkohal toome välja võimalused, kuidas Horvaatiasse reisida ilma, et peaks jääma karantiini.

 1. Isikud, kes saabuvad Horvaatiasse rohelise tsooni riigist (25 koroona juhtumit 100 000 elaniku kohta), pääsevad Horvaatiasse ilma testimise ja isolatsioonita. Hetkel selliseid riike ei ole.
 2. Isikud, kes esitavad vaktsineerimissertifikaadi, mis tõendab, et COVID-19 vaktsiini teine annus saadi rohkem kui 14 päeva tagasi või ühekordse doosiga vaktsiin saadi rohkem kui 14 päeva tagasi, on vabastatud testimisest ja isoleerimisest.
 3. Isikud, kes on viimase kolme kuu jooksul COVID-19-st taastunud, on vabastatud testimisest ja eneseisolatsioonist. Taastumise tõendamiseks peab reisijatel olema PCR-testi positiivne tulemus või antigeeni testi tulemus (kuni 3 kuud vana, aga mitte uuem kui 11 päeva) või arstitõend.
 4. Kui reisija ei vasta ühelegi eelnevale punktile, siis saab siiski riiki ilma eneseisolatsioonita, kuid tuleb esitada negatiivne COVID-19 (PCR või antigeen), mis pole vanem kui 48h. Kui testi ei ole, võib selle teha ka Horvaatias, kuid siis tuleb kuni tulemuste saabumiseni olla eneseisolatsioonis.

Info allikas: https://reopen.europa.eu

Kommentaarid (1)

 1. Tere , soovin reisipakkumist 1-le täiskasvanule horvaatiasse väljalennuga tallinnast alates 24.05.2021-30.05.2021
  Hotellil võiks olla oma rand või ranna vahetus läheduses , kõik hinnas või hommiku ja õhtusöökidega pakett .
  Hotelli kategooria 4* -5*
  Eelarve on 600 eurot.
  Lugupidamisega , Anu Lindepuu

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga