Päis

Lenda märtsis Jamaicale: edasi-tagasi otselend Stockholmist 305€, Tallinnast ümberistumisega 394€!

Reisikorraldaja Ving pakub mõistliku hinnaga edasi-tagasi lendu Stockholmist Jamaicale 305 euro eest!

Näidiskuupäevad lendamiseks

17.03 — 31.03.2019
305 €

Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Stockholmi samaks perioodiks algavad ca 89 eurost: 17.03 – 01.04

NB! Pane tähele, et soodsaimal lennul on tagasi lennates ümberistumine Arlanda lennujaamas 1 tund 50 minutit, kuid soovitatav minimaalne ümberistumine on 2 tundi. Vastasel juhul ei pruugi reisitõrkekindlustus kehtida.

Sõltuvalt läbimüügist võivad hinnad tõusta, langeda või piletid otsa lõppeda. Hinna sees on käsipagas. Käesolevad hinnad on vaadatud 18.02 kell 14:00 seisuga.

Eesti kodanik võib viibida Jamaical 30 päeva turismi eesmärgil ilma viisata tingimusel, kui on tõendatud vaktsineerimine leetrite, punetiste ja poliomüeliidi vastu. Loe lähemalt SIIT

Leht on rootsikeelne, seega vajadusel kasuta google translate abi! Eesti krediitkaarte Ving.se ei aktsepteeri, mistõttu reisi eest saab tasuda pangaülekandega (http://www.ving.se/faqarticle/hur-betalar-jag-min-resa-om-jag-bor-utomlands) või paluda mõnel Skandinaavias elaval sõbral oma krediitkaardiga piletid ära soetada.

Küsimuste korral võib pöörduda: http://chat.ving.se/?queueName=SE_Ving_Chat. Avatud (Stockholmi aja järgi): esmaspäevast neljapäevani 8-22, reedel 8-18, laupäeval 9-18 ja pühapäeval 9-22.

Majutus

Majutuspakkumisi Jamaical vaata SIIT 

Reisijuht

Omal käel reisima minnes loe eestikeelset Jamaica reisijuhti SIIT

Näidisbroneeringud

jamaica lennupiletid 2 jamaica lennupiletid 1

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga