Päis

Lenda järgmise nädala lõpus ilusate randade, pöörase ööelu ja reggae-muusika poolest tuntud Jamaicale: edasi-tagasi otselend Stockholmist 243€, Tallinnast ümberistumisega 314€!

Reisikorraldaja Ving pakub hea hinnaga edasi-tagasi lendu Stockholmist Jamaicale 243 euro eest!

Näidiskuupäevad lendamiseks

11.11 — 25.11.2018
243 €

Vaikevalikus on hind kahele. Edasi-tagasi lennupiletid Tallinnast Stockholmi samaks perioodiks algavad 71 eurost (3 tundi kiirem ümberistumine tagasiteel on 16 eurot kallim): 11 – 26.11

Sõltuvalt läbimüügist võivad hinnad tõusta, langeda või piletid otsa lõppeda. Hinna sees on käsipagas. Käesolevad hinnad on vaadatud 02.11 kell 10:30 seisuga.

Eesti kodanik võib viibida Jamaical 30 päeva turismi eesmärgil ilma viisata tingimusel, kui on tõendatud vaktsineerimine leetrite, punetiste ja poliomüeliidi vastu. Loe lähemalt SIIT

Leht on rootsikeelne, seega vajadusel kasuta google translate abi! Eesti krediitkaarte Ving.se ei aktsepteeri, mistõttu reisi eest saab tasuda pangaülekandega (http://www.ving.se/faqarticle/hur-betalar-jag-min-resa-om-jag-bor-utomlands) või paluda mõnel Skandinaavias elaval sõbral oma krediitkaardiga piletid ära soetada.

Küsimuste korral võib pöörduda: http://chat.ving.se/?queueName=SE_Ving_Chat. Avatud (Stockholmi aja järgi): esmaspäevast neljapäevani 8-22, reedel 8-18, laupäeval 9-18 ja pühapäeval 9-22.

Majutus

Majutuspakkumisi Jamaical vaata SIIT 

Reisijuht

Omal käel reisima minnes loe eestikeelset Jamaica reisijuhti SIIT

Näidisbroneeringud

1 3

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga