Päis

Kus veeta talvepuhkus? Viis Euroopa sihtkohta, kust leiad ka talvel päikest.

Kas leiad end talvekuudel olukorrast, kus ei näe enam mõtet kardinaid lahti teha, sest kohe läheb pimedaks? Kas tahad, et käreda külma asemel silitaks hoopis päike su nahka? Samas pole aega või raha suvesooja teise maakera nurka otsima minna? Oleme kokku pannud lühikese ülevaate reisisihtkohtadest Euroopas, kust võib ka talvekuudel päikest ja sooja leida.

Costa del Sol

Hispaania populaarses kuurortis on talvekuudel päikest oodata keskmiselt 5-7 tundi päevas! Päevane keskmine temperatuur püsib 17-18 soojakraadi juures, mida võib võrrelda meie suve algusega. Väljaspool rannahooaega on hea ette võtta mõni veinituur Andaluusia piirkonnas või minna matkama. Soojemate ilmade korral ei ole võimatu ka kiire sulps basseini.

Broneeri edasi-tagasi lennupiletid Riiast Andaluusia suurimasse linna Malagasse. Vaata lähemalt SIIT

Kanaarid

Seitsmest saarest koosnev saarestik Põhja-Aafrika külje all, mille menukamad sihtkohad on Tenerife, Lanzarote, Fuerteventura ja Gran Canaria saared. Talvekuudel püsib keskmine temperatuur 20-21 soojakraadi juures, mis teeb Kanaaridest tõelise aastaringse puhkajate meka. Imeline maastik koos mitmete vulkaanidega teevad Kanaaridest suurepärase sihtkoha ka matkasõpradele.

Broneeri edasi-tagasi lennupiletid Riiast Lanzarotele ja enerifele. Vaata lähemalt Lanzarote pileteid SIIT ja Tenerife omi SIIT

Küpros

Küpros on suurepäraseks sihtkohaks ka talvel, sest päikest on oodata 5-6 tundi päevas ja keskmine temperatuur püsib sarnselt Costa del Solile 17-18 soojakraadi juures. Küprose kasuks räägivad otselennud Tallinnast, mis väljuvad lausa 2 korda nädalas! Iidne Paphose linn, mis on kogu oma eheduses UNESCO maailmapärandisse kantud, teeb sellest saareriigist tõelise kultuuripärli.

Küprosele talvepuhkusele minekuks on mugavaim viis soetada endale Reisidiilide pakettreis. Vaata lähemalt SIIT

Madeira

Atlandi ookeanis asuv ja Portugalile kuuluv Madeira on ideaalne valik neile, kes soovivad mainstream turismikohtadele vaheldust. Saare märksõnadeks võiks olla lummav loodus, sõbralik kohapealne hinnatase, võrratu kulinaaria ja omapärane arhitektuur. päevane temperatuur püsib stabiilselt 19-20 kraadi juures ning headel päevadel jagub päikest lausa 10 tunniks. Mis sa, hing, veel ihkad?

Suurim investeering Madeiral puhkamiseks on ilmselt lennupiletid, mis soodsaimad on hetkel Helsingist. Vaata lähemat SIIT

Malta

Vaieldamatult Reisdidiilide lugejate populaarseim pakettreisi sihtkoht selleks sügiseks ja talveks! Malta on tuntud oma pehme kliima poolest – talved pole liiga külmad ja suved pole liiga palavad. Talvekuudel püsib päevane keskmine temperatuur 15-16 kraadi juures. Kuigi soojakraadid ei pruugi esmapilgul niivõrd ahvatlevad olla, siis päevasel ajal võid jope siiski hotelli jätta ning suunduda avastama selle saare looduse ja arhitektuuri ilu. Plussiks kindlasti ka otselennud Tallinnast.

Maltale talvepuhkusele minekuks on mugavaim viis soetada endale Reisidiilide pakettreis. Vaata lähemalt SIIT

Võida lennupiletid Milanosse!

Ära maga maha parimaid reisidiile! Liitu meie uudiskirjaga juuli jooksul ja võida edasi-tagasi lennupiletid sügisel Tallinnast Milanosse!

Liitumise taotlus õnnestus! Saatsime sulle liitumise kinnitamiseks e-maili, kus tuleb Sul liitumine lõplikult kinnitada!