Päis

Külasta märtsis Dominikaani Vabariiki: edasi-tagasi lennupiletid Stockholmist Punta Canasse 264€! Majutuse ja hommikusöökidega (14 ööd) 3-tärni hotellis kokku 644€!

Saadaval on soodsad edasi-tagasi lennupiletid märtsiks Stockholmist Punta Canasse (14 ööd) 264 euroga!

Broneeri piletid SIIT (09.03 – 24.03) 2499 SEK ~ 264€

Sõltuvalt läbimüügist võivad hinnad tõusta, langeda või piletid otsa lõppeda!

Leht on rootsikeelne, seega vajadusel kasuta google translate abi!

Küsimuste korral lennupiletite broneerimise kohta võib pöörduda: http://chat.ving.se/?queueName=SE_Ving_Chat
Avatud (Stockholmi aja järgi): esmaspäevast neljapäevani 8-22, reedel 8-18, laupäeval 9-18 ja pühapäeval 9-22.

Eestist saab reisi eest tasuda pangaülekandega (http://www.ving.se/faqarticle/hur-betalar-jag-min-resa-om-jag-bor-utomlands)

 

Majutus

Väga suure valiku hea hinnaga majutuspakkumisi Punta Canas leiad SIIT või SIIT

Antud perioodiks on saadaval näiteks 3-tärni hotell The MT Hotel, mis asub lennujaamast ca 25-minutilise autosõidu kaugusel. Kahese toa hind koos hommikusöökidega tuleb 760 eurot ehk 380 eurot inimese kohta. Vaata lähemalt SIIT

 

Viisa

Eesti kodanikud võivad turismi eesmärgil turistikaardiga viibida kuni 30 päeva. Turistikaardi maksumus on umbes 10 USD, turistikaarti saab taotleda piirilt.

 

 

Näidisbroneeringud

 

Kommentaarid (17)

 1. Hea pakkumine, aga pika suhtluse järel ving.se-ga tõden, et Eestist väga raske kui mitte võimatu teha. Millegipärast ei ole Swedbank kaartidega võimalik tasuda, samuti mitte interneti pangast (küsib rootsi isikukoodi?!?). Ülalviidatud makse DNB panka, aga ei ole võimalik teha nii kiiresti nagu ving.se nõuab (sama oöeva jooksul).

  1. Tere. Kas teile sellist võimalust ei pakutud, et teete ülekande ning saadate allkirjastatud maksekviitungi selle kohta?

 2. Meil pileteid saada ei õnnestunudki. Ma näen, et ainus variant teha rahvusvaheline kiirmakse, mis on tasuline. Ajapikendust anti järgmisel hommikul kella 11ni, mis ei päästa midagi. Maksekorralduse varianti ka ei pakutud.

 3. meie saime.
  sealt öeldi ,et american ekspressi vaja või kedagi kellel on skandinnavia maade pangakaart/ panka. seega meile ostis tuttav norrast.

 4. Ostsime ka täna piletid ära. Esmalt tegime läbi kodulehe, mis viis pangamakseni, kuid Swedbank’iga makstes andis veateate. Võtsin ühendust telefoni teel ning tegin uue tellimuse telefoni teel (ütlesin kõik nimed, kohad jms.) ning öeldi, et nüüd saab teha ülekandega. Palusin pikendada “ootel” broneeringut 5 päeva ehk makse laekumist oodatakse 5 päeva – seniks on kohad meil broneeritud.

  1. Meil samamoodi Swediga makstes veateade – kahtlustan, et mingi “turvalisuse” küsimus. Aga imestan, kuidas teil õnnestus see, et makse laekumist oodatakse 5 päeva ja meil lubati “lahkelt” kuni järgmise hommikuni pikendada. Meie sihtisime väljumist 9.03 ja ainult lennupiletid. Äkki võtsite vingema paketi ja sealt vahe?

   1. Tere! Ma ostsin piletid just ära, maksin Master Card krediitkaardiga, ei mingeid probleeme. Miks üldse valida pangaülekannet, kui tänapäeval enamikul krediitkaardid olemas ))?

    Mul oleks hoopis järgmine küsimus:
    Kas peab täitma mingi avalduse seoses võimaliku viibimisega USA õhuruumis? Eesti kodanikena me küll viisat ei vaja, kuid mingisuguse vormi peab ju täitma? Või ei pea? Sain aru et turistikaardid jagatakse juba lennukis, kuid minu meeles oli mainitud midagi ka USA kohta, millest ma aru ei saanud, kuna rootsi keelt ei oska )

    1. Meil ei õnnestunud mitme erineva Swedbanki krediitkaardiga. Andis teate “this payment was not processed. Please try again later” (rootsi keeles).
     Mis panga kaarti kasutasite?

     Need kes helistasid – minul oli ka helistamine veidi keeruline, sest hakkab kohe rootsikeelne jutt automaatvastajalt, vahel ootasin ikka pikalt, kuulasin kõik jutu ära, valisin huupi numbreid, mida kästi valikute tegemiseks vajutada ja siis ootasin kuni sain liinile. Alati ei õnnestunud (helistasin vist kokku 4 korda).

    2. Mulle tuli selle kohta eraldi meil, Ving saadab ise, aga link tuleb meili peale, kust saab kontrollida edastatava info õigsust. Redress-nummer osa täitma ei pea, see on mingi terrorismikahtluse ja nimekattuvuse teema, meid ei puuduta. Küsivad ainult nime ja sünniaega.

   2. Ma küsisin ajapikendust telefoni teel (meil ja chat lehel on mōttetu). Telefoni teel suhtlevad inglise keeles ja on väga abivalmid

   1. Tere!

    Mõtlesime minna lennukiga, kuigi sellega kaasnevad lisakulud, s.h. ööbimine, ja Arlanda piirkonnas hotellid suht kallid :/ ! Oleks väljalend Punta Canasse olnud kasvõi kl 9 hommikul! Oleks võinud tulla hommikuse lennukiga…

    Aga mina küsiks majutuse kohta – kas valisite juba valmispaketi, või vaadate ise majutust? Olen hädas kohapeal elamisega, kuna ega seal keskmises hinnaklassis häid hotelle polegi – kas kallid resordid või siis väga kehvad 2* hotellid/hostellid :/

    Oleks meid rohkem, oleks võinud kulusid jagada ning üürida villa, kuid meid on vaid 3 – 2 täiskasvanut ja laps )

    Kui keegi saaks normaalset hotelli mõistliku hinna eest soovitada, oleksin väga tänulik ))

    1. Me otsustasime lõpuks laeva kasuks, aga meil ei ole lapsi kaasas, seega me saame olla magamata ja/või ööbida lennujaamas. Igal juhul tuleb päev varem kohale minna, seega ajaliselt erilist vahet ei ole, kas minna lennuki või laevaga.

     Hotelli osas pole ka meie midagi ära otsustanud, vaatame veel erinevaid variante, aga tundub jah, et valikus on 2*-3* (kus on igasugused lisatasud nagu tax, linnamaks ja osadel ka elektri kasutamise eest lisatasu) või 5* all inclusive.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga