Juuni keskpaigast plaanib airBaltic alustada lende Tallinnast Stockholmi ja Londonisse. Samuti lisatakse väljumisi Kopenhaagenisse

airBaltic teatas, et 15. juunist hakatakse lendama Stockholmi (iga päev) ja 16. juunist Londonisse (2x nädalas). Kopenhaagenisse lisatakse 3 väljumist nädalas (kokku 6x nädalas).

Lisainfo ja broneerimine lennufirma kodulehel. Lennufirma pakub piletitel, mis on ostetud vahemikus kuni 30.06.2020 võimalust muuta lennukuupäevasid üks kord tasuta.

NB! Tähele tuleb panna, et koroonaviiruse leviku ja riikide sisenemispiirangute tõttu võib juhtuda, et lennufirmal tuleb hiljem lendusid muuta või need tühistada. Samuti soovitame välja selgitada, mis tingimustel võib sihtriiki siseneda. Näiteks osad riigid lubavad hetkel riiki vaid enda kodanikke, osadel tuleb maandudes olla kohustuslikus karantiinis jms.

Samuti tuleb arvestada, et Eestisse naastes võib olla kohustus püsida 2 nädalat karantiinis. Antud infot riikidest, kust naastes kohustus kehtib, uuendab Välisministeerium reedeti.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga