Ibis Tallinn Center hotell sai üheaastaseks: selle puhul ööbimine hotellis 1 euro öö!

Ibis Tallinn Center pakub sünnipäeva puhul võimalust ööbida enda hotellis hinnaga 1 euro öö (kuni 2 ööd korraga) perioodil kuni suve lõpuni.

Broneerimisperiood: 1.06 – 06.06.2020
Ööbimisperiood: 1.06 – 31.08.2020
Broneerimiskood: 1EURO
Broneeri SIIT

Hind ilma hommikusöögita standard klassi toas: ühele või kahele inimesele 1 €
Hommikusööki on võimalik tellida saabudes vastuvõtulauas hinnaga 8 €.

Kampaaniahinnaga toa reserveerimiseks vali menüüst BRONEERI TUBA ning vali ööbimiseks sobivad kuupäevad. Seejärel sisesta promokood 1EURO ning kliki “broneeri tuba”. Edasi avaneb uus leht, kus saad valida “SPECIAL OFFER” pakkumise alt soodsa pakkumise

NB! Kuna huvi pakkumise vastu on suur, siis võib suure koormuse tõttu broneerimissüsteemil esineda tehnilisi viperusi. Sellisel juhul soovitame proovida mitu korda (sh teha brauseri aknas “refresh” otsingutulemuste lehel) või siis mõne aja pärast proovida uuesti. Soodsate tubade hulk on piiratud, seega igaks kuupäevaks ei pruugi saadavust 1 euroga olla.

Näidisbroneeringud

1

Kommentaarid (6)

  1. Palju õnne!Hea ja huvitav pakkumine!
    Olen minagi huvitatud teid taas külastama.

  2. Pole võimalik broneerida. Alguses oli muudkui error, nüüd enam neid kuupäevi 1 euroga ei saa. Lihtsalt panin testimiseks suvalisi kuupäevi aga ei anna enam seda kampaaniahinda. Ju siis suve peale mõni tuba ja hea põhjendus, et “tehnilised viperused” ja siis peale seda enam neid kuupäevi soodsalt ei saa….Kõiki kuupäevi ei ole aega läbi klõpsida ja siis veel oodata kuna “tehnilised viperused” kaovad.

  3. Ibis andis teada, et kampaania on kahjuks nüüd suure huvi tõttu lõppenud, kuna toad müüdi väga kiirelt välja. Kampaania esimese kolme tunniga müüdi ära kõik kampaania 460 tuba.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga