Osale Reisidiilide reisifoto konkursil “Minu eriline reisihetk” ja võida reisipakett kahele Küprosel!

Reisimine on emotsioon, mis kätkeb endas mitmeteid erilisi hetki. Aeg-ajalt õnnestub jäädvustada need momendid läbi kaamerasilma – nii kestavad need igavesti. Kutsume Sind oma erilist hetke jagama ka teistega ja osalema Reisidiilide suurel fotokonkursil “Minu eriline reisihetk“.

Konkursi võitjale kingime lõõgastava puhkusepaketi kahele Küprosel, mis sisaldab otselende Tallinnast või Riiast ning majutust Paphosel 4 ööd. Teise ja kolmanda koha saanud foto autoreid aga ootab ees reisisõbra üllatusauhind.

Konkursil osalemiseks saada alloleva vormi kaudu enda reisifoto meile hiljemalt 30.09.2018. Foto juurde lisa ka, kus on foto tehtud ja miks on just sellel reisifotol kujutatud hetk Sinu jaoks eriline. Iga osaleja saab esitada ühe foto!

Konkursile esitatud tööde seast valib žürii välja 10 parimat fotot, mis avaldatakse koos autori nimega Reisidiilide Facebooki lehel hääletamiseks. Hääletamine algab 3.10.2018, mille käigus postitame iga päev ühe foto hääletamiseks (1 hääl = 1 like). Võitjaks osutub foto, mis kogus 24h jooksul peale foto avaldamist enim hääli.

FOTOKONKURSILE ON TÖÖDE ESITAMINE LÕPPENUD. HÄÄLETAMINE ALGAB 3.10 REISIDIILIDE FACEBOOKI LEHEL.

NB! Konkursi tingimuste ja reeglitega tutvu SIIN

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga