Päis

Edasi-tagasi otselennud Stockholmist Cabo Verdele (Boa Vista ja Sal) alates 48€, Tallinnast ümberistumisega 145€!

Reisikorraldaja Ving pakub Stockholmist väga hea hinnaga lende Roheneemesaartele. Tallinnast lennates peab arvestama pikema öise ümberistumisega Stockholmis, tulles on ümberistumine sõltuvalt kuupäevadest ca 4 tundi.

Näidiskuupäevad lendamiseks

01 – 08.11 Sal (499 SEK ~ 48€)

02 – 16.11 Boa Vista (599 SEK ~ 58€)

09 – 16.11 Boa Vista (499 SEK ~ 48€)

Vaikevalikus on hind kahele. Sõltuvalt läbimüügist võivad hinnad tõusta, langeda või piletid otsa lõppeda. Hinna sees on käsipagas. Käesolevad hinnad on vaadatud 23.10 kell 19:15 seisuga.

Tallinnast edasi-tagasi Stockholmi vaata otselende Momondost, näiteks 9 – 17. november maksab sobiv lend 97 eurot.

Leht on rootsikeelne, seega vajadusel kasuta google translate abi! Eesti krediitkaarte Ving.se ei aktsepteeri, mistõttu reisi eest saab tasuda pangaülekandega (http://www.ving.se/faqarticle/hur-betalar-jag-min-resa-om-jag-bor-utomlands) või paluda mõnel Skandinaavias elaval sõbral oma krediitkaardiga piletid ära soetada.

Küsimuste korral võib pöörduda: http://chat.ving.se/?queueName=SE_Ving_Chat. Avatud (Stockholmi aja järgi): esmaspäevast neljapäevani 8-22, reedel 8-18, laupäeval 9-18 ja pühapäeval 9-22.

Mõlemale saarele on tegemist otselennuga, kuid Boa Vistale lennates peab arvestama, et lennuk teeb Gran Canarial ca 50-minutilise peatuse kütuse tankimiseks.

Majutus

Valiku hea hinnaga majutuspakkumisi leiad Sali saarel leiad SIIT, Boa Vista saarel SIIT ning Arlanda lennujaama lähedal SIIT

Näidisbroneeringud

2 1

Kommentaarid (9)

  1. Stockholmist on minek ja saabumine varahommikul/öösel. Kui Tallinnast lennata, siis tasuks minna päev varem viimase lennuga kohale. Võimalik on minna ka sama päeva kõige esimese lennuga hommikul, kuid ümberistumiseks jääks alla 1 tunni aega, mis pole soovitatav.

   Tagasilennul tuleb arvestada, et lend jõuab Cabo Verdelt Stockholmi päev hiljem, st kui 16 on väljumine Cabo Verdelt, siis 17. öösel jõuab see Arlandasse.

  1. Tere. Viimati, kui me Ving.se klienditoega suhtlesime, siis pakuti välja lahenduseks tasuda ülekandega, antud info oleme toonud ka postituses välja. Kas pöördusite Ving.se kasutajatoe poole ja Teile sellist võimalust ei pakutud?

 1. Kui reisi kuupäev on liiga lähedal, siis ülekandega maksta ei saa. Kasutasime ühe tuttava Soome krediitkaarti ja saime asjad korda. Aga päev otsa jama, et asi ostetud saaks. Edasipidi võiks reisidiilid selle kohta märkuse panna pakkumise juurde.

  1. Tere. Aitäh märkuse eest! Meil on postituses välja toodud, et Eestist saab reisi eest tasuda pangaülekandega, aga täiendasime seda infot. Huvitav, et nädal enne reisi neile ülekanne ei sobinud.

 2. Tere. Broneerisime 24.oktoobril telefoni teel inglise keeles piletid (väljalend 2.nov.) ja saime e-mailile arve. Täna jõudis neile Eesti arve pealt makse kohale ja saime piletid kätte.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga