Edasi-tagasi otselend Helsingist Menorcale + autorent (7 päeva) + majutus ranna lähedal (7 ööd) kokku 172€!

Reisikorraldaja TUI pakub hea hinnaga edasi-tagasi otselendu Helsingist Menorca saarele.

Näidiskuupäevad lendamiseks

31.05 — 07.06.2018 100 € Broneeri

Sõltuvalt läbimüügist võib piletite hind tõusta, langeda või kohad otsa lõppeda. 29.05 kell 15:30 seisuga on saadaval 6+ kohta.

Leht on soomekeelne, seega vajadusel kasuta google translate abi! Hinnas sisaldub käsipagas

Majutus

Väga suure valiku hea hinnaga majutuspakkumisi Menorcale leiad SIIT

Näiteks saab antud perioodil neljakesi reisides ööbida 270 euroga külaliskorteris Apartamentos Annabel’s, mis asub rannast 5 minuti kaugusel. Vaata lähemalt SIIT