6 loogilist ja vähem loogilist põhjust, miks tellida välisvaluuta lennujaama ette!

Eurex pakub nüüd reisisõpradele uut ja mugavat võimalust (vt lisa siit) tellida reisivaluuta ette kodust lahkumata. Tellitud raha saad kätte enda eelistatud kontorist, kasvõi näiteks lennujaamast.

Miks tasub enne reisi valuuta ette tellida? Järgnevalt toob Eurex välja kuus rohkem ja vähem loogilist põhjust, miks seda teha:

1) Ole nagu Neil Armstrong. Esimeste seas.
See on uus teenus. Tõenäoliselt ei ole su sõbrad seda veel kasutanud. Seega saad oma uuendusmeelsust mõnel koosolemisel vabalt esile tõsta. Näiteks fraasiga: “..ma ei tea, kas see eelmise teemaga haakub, aga mina ei saa aru inimestest, kes välisvaluutat lennujaama ette ei telli”.

2) Sa ei jäta vähemalt ühte asja viimasele minutile
Olgem ausad. Pooled reisialased küsimused kerkivad üles viimasel hetkel. Oota, kus mu pass on? Misasja, seal on miinuskraadid? Kas lennuk läheb hommikul kell kuus või õhtul? Kes mu lapsi hoidma jääb? Kui välisvaluuta on ette tellitud, siis see ei ole vähemalt enam küsimus. Sellega on rahu majas. Muus osas on ilmselt ikka veel kaos.

3) Ei pea kellegagi suhtlema
Seda ei pea üldiselt Eesti inimestele seletama, et iga välditud üleliigne lause on puhas võit. Eurexi iseteeninduses pead sa ütlema täpselt null sõna.

4) Sa ei saa vahepeal raha ära kulutada
See on nüüd kasulik neile, kellel raha käes mitte ei põle, vaid plahvatab. Eurexi iseteenindusest välisvaluutat tellides saad seda teha piisavalt varakult ette, vähemalt 2 tööpäeva. Selle ajaga saaks emotsionaalne impulsiivostja sooritada väga palju kahetsusväärseid tegusid. Peata end, kasuta Eurexi iseteenindust.

5) Sul ei ole kodus suurel hulgal välisvaluutat
Kui sa ei ole teatud erakonna poliitik, siis tõenäoliselt kaitsepolitsei ja maksuamet sinu kodu regulaarselt ei külasta. Aga juhul kui siiski külastab, ei pea sa neile seletama, miks on sul suures koguses välisvaluutat. Või vastupidi. Miks on nii vähe? Sest sul ei olegi seda. See ootab sind ju lennujaamas!

6) Sest see on lihtsalt mugav
Viimane põhjus on üsna igav. Välisvaluuta ette tellimine on lihtsalt loogiline ja mugav. Kui lennujaam jääb su reisile tee peale, siis on loomulik, et tellid reisiraha ette ära, saad selle lennujaamas kätte ja lähed lennukile käed taskus. Taskus, kus on muidugi palju välisvaluutat.

Tutvu valuuta ettetellimise teenusega lähemalt Eurexi kodulehelt

Tegemist on sisuturundusartikliga

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga