Päis

Saadaval viimased kohad: meie safari- ja rannareisid Keeniasse! Ringreiside hinnad alates 1449 eurost!

Reisidiilid käis aasta alguses Keenias maad uurimas ja kohalike partneritega tutvumas, et hakata pakkuma hea hinna ja kvaliteediga safari- ja rannareise Ida-Aafrika südamesse. Paljude eestlaste jaoks veel avastamata Keenia on maailma kuulsaim safarireiside sihtriik. Samuti leiab Keeniast Ida-Aafrika ühed ilusaimad kuldse liivaga rannad, mis laiuvad sadu kilomeetreid mööda India ookeanit.

Kui üldlevinud arvamus on, et heal tasemel safarireisid on ülikallid ja küündivad mitmetesse tuhandetesse eurodesse, siis meil on hea meel see ümber lükata. Meie safari- ja rannapuhkuse reisipaketid Keeniasse algavad 1449 eurost. Lisaks võimsale elamusele looduses ja lõõgastusele maalilistel randadel on hinna sees lennud Tallinnast, vajalikud siselennud Keenias, toitlustus vastavalt valitud reisile, 11 ööd majutust vastavalt valitud reisile ja safarid Keenia kuulsaimates rahvusparkides Maasai Maras ja/või Naivashas ja osa transfeeridest. Majutuse oleme hoolikalt valinud, pakkudes ise järele proovitud väga heal tasemel hotelle.

Kokku oleme planeerinud selleks aastaks 2 reisi novembrisse ja detsembrisse. Reisi kuupäevade valikul oleme lähtunud sellest, et novembri keskpaigast algab Keenias kuiv periood ja vihma esineb pigem harva.

Esimene reisidest on mõnevõrra soodsam, kuna safaril on ollakse 1 päev vähem (selle asemel aga 1 päev rohkem rannas) ning majutus on safaril tagasihoidlikum – olles telklaager-kämpingus. Kämping aga on paljude külastajate hinnangul just õigeim viis safari jaoks, kuna pakub ehedamat ja looduslähedasemat elamust kui hotell. Eks ta maitse asi ole. Teine oluline erinevus on selles, et teisel reisil on rannas päevas 3 toitlustuskorda (täispansion), esimesel aga 2 toitlustuskorda (poolpansion). Muu on reisipakettidel kõik sama.

Esimene reis toimub 14-25.11.2018 (1449 euro) -> BRONEERIMINE JA LISAINFO SIIT

Teine reis toimub 27.11-8.12.2018 (1699 eurot) -> BRONEERIMINE JA LISAINFO SIIT

NB! Kohtade arv on piiratud!

Galerii

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga