Kuidas Eestisse lähipäevil tagasi saada? Oleme välju toonud valiku võimalusi Rootsist, Küproselt, Saksamaalt, Suurbritanniast ja mujalt!

Mitmed lennufirmad veel pakuvad lende tagasi Tallinnasse. airBaltic ja Nordica panevad lisaks käima ka erakorralised lennud lõksu jäänud inimestele.

Larnacast väljub airBalticu lend neljapäeval, 19. märtsil, kohaliku aja järgi kell 13.35. Lennuga on võimalik koju tagasi tuua kuni 140 reisijat. Broneerida saab ainult telefoni teel (+371 67207771) ning hind on ca 290 eurot.

Alternatiivina võib lennata tagasi Ryanairiga Paphoselt 19. märtsil kell 15:05. Hind on 80 eurot. Vaata SIIT

Stockholmist väljub Nordica lend kell 22 kohaliku aja järgi. Pileteid on võimalik osta läbi lennufirma kodulehe (www.nordica.ee). Hind on 150 eurot.

Berliinist (Schönefeld) väljuvad Ryanairi lennud iga paari päeva tagant, näiteks 19. märtsil ja 21. märtsil, pilet maksab ca 40 eurot. Pileti saab broneerida SIIT

Londonist (Stansted) peab arvestama lähipäevil Tallinnasse piletite hinnaga ca 300 eurot, vaata SIIT

Edinburghist on hind näiteks 20. märtsil ca 160 eurot, vaata SIIT

Düsseldorf Weeze lennujaamast saab lennata ca 40 euroga, näiteks 20. märtsil, pileti leiad SIIT. Weeze asub lähedal sellistele linnadele nagu Amsterdam (158 km), Eindhoven (70 km), Dortmundi (102 km), Köln (108 km).

Maltalt on võimalik tagasi lennata 328 euroga 19. märtsi varahommikul, pileti leiab SIIT

Alternatiivina võid lennata tagasi Vilniusesse, kuid sel juhul peab arvestama, et bussiliiklust hetkel ei toimu. Hinnad on vastuvõetavamad, näiteks Londonisse on 19. märtsi lend 67 eurot, vaata SIIT. Lisaks lennatakse paljudest teistest sihtkohtadest nagu Brüssel (37 eurot), Oslo (60 eurot), Pariis (41 eurot) jm. NB! Transiiti lubatakse riigis kuni 23. märtsi südaööni.

NB! Arvestama peab, et Ryanair plaanib tühistada lähiajal 80 – 100 % lendudest.

Kahest sõlmlennujaamast – Frankfurdist ja Istanbulist lendavad veel jätkulendudega Lufthansa ja Turkish Airlines, kui reisite tagasi kaugemalt. Arvestama peab lähipäevil lennates päris krõbedate hindadega alates ca 570 eurost. Lisainfo lennufirmade kodulehel.

Samuti tasub sihtida erinevate lennufirmadega lende Stockholmi ja Helsingisse. Stockholmist saab Eestisse tulla Tallinki erilaevaga Kapellskärist Paldiskisse või Tallinki või Viking Line’i laevaga Stockholmist Turusse ja sealt edasi Tallinnasse. Transiitreisijad lastakse riigist läbi. Samuti leiab Finnairi ja SASi lende Stockholmi ja Helsingi vahel.

Käesolev info on aktuaalne 18.03 kell 22:55 seisuga. Oskad midagi lisada? Anna teada sellest kommentaarides!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga