Päis

Jaapan plaanib riigi avada turistidele juunis

Jaapani peaminister Fumio Kishida teatas läinud nädalal Londonis, et sarnaselt teistele G7 riikidele plaanib ka Jaapan lõpuks avada riigi turistidele, just enne suvist kõrghooaega.

Hetkeseisuga saavad riiki siseneda ainult võõrtöölised, ärireisijad ja erilubadega külastajad. Täpsemad detailid sisenemistingimuste kohta jäid esialgu täpsustamata, kuid kohalik meedia spekuleerib, et avanemine toimub järk-järgult ja esialgu pigem väikeste gruppide kaupa.

Aasia riigid on olnud tõrksamad rahvusvahelisele turismile avanemast kui ülejäänud maailm, kuid viimastel kuudel on seda teinud mitmed riigid, nagu India, Lõuna-Korea, Filipiinid ja Malaisia.

Turismisektor on oluline osa Jaapani majandusest, moodustades 2019. aastal 359 miljardi dollariga maailmas suuruselt kolmanda turu pärast USA-d ja Hiinat.

Allikas: Forbes

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitu meie uudiskirjaga!

Ära maga maha parimaid reisidiile! Liitu meie uudiskirjaga ja saa mõned korrad kuus meie parimad reisipakkumised enda e-mailile! 

Liitumise taotlus õnnestus! Saatsime sulle liitumise kinnitamiseks e-maili, kus tuleb Sul liitumine lõplikult kinnitada!