Grupipakkumine maitsete-, veini- ja spaaringreisile Pärnumaal 95 €. Hinnas majutus Viiking Spa hotellis, transport Tallinnast, söögid ja veinidegusteerimine!

Meie järgmine grupipakkumine toimub Pärnumaale, kus naudime kohalikke maitseid legendaarses Kapteni Talus Lindi külas, degusteerime Pärnumaa veine Pootsi veinimõisas ja päeva teises pooles lõõgastume Pärnu Viiking Spaas, kus toimub ka ööbimine. Paketi hinnas on ka grupi jaoks tellitud buss, mis teeb reisist osavõtmise mugavaks kasvõi seetõttu, et peale veinide degusteerimisi pole vaja pead murda autojuhi leidmise üle. Grupipakkumine jõustub, kui saame kokku vähemalt 25 reisijat.

GRUPIPAKKUMISE LÕPUNI ON JÄÄNUD:

[ujicountdown id=”grupiost-phuket” expire=”2020/09/09 20:00″ hide=”true” url=”” subscr=”undefined” recurring=”” rectype=”second” repeats=””]


BRONEERINGUID TEHTUD:
10/45
HIND: 95 eurot/inimene
REISI KUUPÄEV:
26.-27.09.2020

REISI ORIENTEERUV AJAKAVA:

26.09.2020
11:00 – Väljasõit Tallinnast (privaatbussis grupile)
13:00 – Ekskursioon Pootsi veinimõisas ja veinide degusteerimine
14.30 – Kahekäiguline lõunasöök Kapteni Talus, kus pakutakse kohalikke kalaroogasid
16:30 – Saabumine Viiking Spa Hotelli, kus majutus toimub tavatoast luksuslikumas Superior toas. Hinna sees on ka hotelli sauna- ja veekeskuse külastus (avatud kella 22ni). Õhtul vaba aeg Pärnus.

27.09.2020
08:00 – Hommikusöök hotellis
10:30 – Tagasisõit Tallinnasse

Pootsi veinimõis
Eestis pole veinitegu kaugeltki mitte nii haruldane, nagu arvata võib. Pärnumaal Pootsi mõisas valmistatakse kodumaistest marjadest maitsvaid käsitööveine juba kolmandat põlve. Lisaks kohalike veinide degusteerimisele ja tutvustamisele teevad mõisapidajad meile ka ekskursioon mõisahoonetes, mõisapargis ja räägitakse nende ajaloost! 

Kapteni Talu
Lindi külas mere ääres asuv Kapteni talu on kuulus enda kohalike kalaroogade poolest: värskelt püütud kala vormitakse põnevateks kalatoodeteks, mida serveeritakse meile lõunasöögiks. Mõistagi ei jääta hätta ka neid, kes kalaga päris sinapeal ei ole. Teise käiguna serveeritakse magustoitu ja värsket kohvi.

Viiking Spa Hotell
Ööbimine toimub Pärnu ühes mõnusaimas spaas – Viiking Spa Hotellis. Majutus toimub kõigi mugavustega superior toas, mis tavatoaga võrreldes on suurem ja luksuslikum. Lisaks majutusele on paketi hinnas ka hommikusöök, sauna- ja veekeskuse külastus, hommikusaun ja -ujumine C-korpuses ja jõusaali kasutamine. Hotelli vee- ja saunakeskuses on lõõgastumiseks külastajatele õhtuni avatud kuus sauna, mitmed basseinid ja vannid ning baar koos lesilaga.

Grupipakkumine sisaldab:

 • Majutust Viiking Spa Hotellis (Superior kaheinimese toas)
 • Sauna- ja veekeskuse “Viiking Saaga” kasutust ja hommikuujumist hotellis
 • Kahekäigulist lõunasööki Kapteni talus, hommikusööki hotellis
 • Ekskursiooni ja veinidegusteerimist Pootsi veinimõisas
 • Bussitransporti Tallinn-Pootsi-Lindi-Pärnu-Tallinn
 • Grupijuhi olemasolu

Grupipakkumise eritingimused:

 • Pakkumine jõustub, kui saame hiljemalt 09.09.2020 jooksul (pakkumise lõppkuupäev) kokku vähemalt 25 broneerijat, kes on tasunud reisi eest
 • Reisi maksumus on 95 eurot inimese kohta. Kui 25 reisijat grupis täis ei saada, siis reisi ei toimu ja kanname sissemakse tagasi 3 tööpäeva jooksul peale pakkumise lõppkuupäeva.
 • Kliendil on õigus broneering tühistada hiljemalt 6 päeva enne reisi algust. Sellisel juhul saab klient tagasi 80% makstud summast.
 • Kui reisiplaanid muutuvad, siis hiljemalt 3 päeva enne reisi on reisijate nimede muutmine tasuta
 • Hind 95 eurot/inimene kehtib, kui reisivad koos kaks inimest. Ühe täiendava inimese lisamine kolmandaks inimeseks tuppa maksab 85 eurot. Üksi reisides on reisi hinnaks 125 eurot.
Soovid grupipakkumises osaleda? Saada enda soov järgneva vormi kaudu ja vastame Sulle peatselt:


  Galerii

  Lisa kommentaar

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga