Päis

Ajutiselt lõpetavad mitmed lennufirmad lennud Tallinnast!

Viimased päevad on toonud uudiseid lennufirmadest, kes piirangutest tekkinud olukorra tõttu peatavad ajutiselt oma lennud. Järgnevalt ülevaade hetkel meile teadaolevatest lennufirmadest, kes lennud lõpetavad:

airBaltic – peatab kõik lennud alates 17. märtsist seoses Riia lennujaama sulgemisega. Lennufirma töötab koos Läti valitsusega välja plaani, kuidas välisiriikidesse jäänud reisijad tagasi tuua.

LOT – peatab lennud alates 17. märtsist 28. märtsini.

Finnair17. märtsist peatatakse lennud Tallinnasse, Tartusse ja mujale.

SAS16. märtsist peatatakse lennud. Lende jätkatakse võimalikult kaua Skandinaaviast suurematesse linnadesse, nagu London ja Frankfurt, et inimesed tagasi tuua.

Aeroflot – 19. märtsist 30. aprillini peatatakse lennud Tallinnast.

Wizz Air – lennud on peatatud 17. märtsist 3. aprillini.

Samuti on erinevad reisikorraldajad lõpetanud kuuks ajaks tšarterlennud Tallinnast näiteks Tenerifele ja Egiptusesse.

Kõikidel muudatust puudutavatel klientidel on õigus raha tagasi saada või muuta kuupäevasid. Osad lennufirmad, näiteks airBaltic, pakuvad raha tagastuse asemel ka vouchereid, mis on 20 eurot kõrgema hinnaga, kui ostetud lennupiletid. Neid saab kasutada uuteks broneeringuteks mitu korda (juhul kui uued piletid on soodsamad) ning erinevate reisijate nimedega.

Kuna lennufirmadel on hetkel väga suur koormus, siis soovitatakse ühendust võtta ainult nendel klientidel, kelle lend peaks toimuma lähipäevil.

Infot on viimati uuendatud 16.03 kell 15:35 ja võib muutuda ajas! Täpsem info lennufirmade kodulehel.

Soovid midagi täiendada? Anna sellest kommentaarides teada!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga