Päis

Lenda järgmisel nädalal troopilisele Sri Lankale: edasi-tagasi otselend Stockholmist 350€, ümberistumisega Tallinnast 492€!

TUI pakub soodsaid lennupileteid Sri Lankale.

Stockolm – Sri Lanka – Stockholm 30.01 – 14.02 (350€)

Tallinn – Stockholm – Tallinn  30.01 – 14.02 (142€)

TUI koduleht on rootsikeelne, seega vajadusel kasuta google translate abi! Kui kodulehelt tasumine ei õnnestu, soovitame võtta ühendust TUI suppordiga SIIT (chat, telefon, e-post).

Sõltuvalt läbimüügist võivad hinnad tõusta, langeda või piletid otsa lõppeda. Hinna sees on käsipagas.

Tallinnast Stockholmi ja Stockholmist Sri Lankale lennates pole tegemist jätkulendudega, mistõttu on soovitatav varakult teha reisitõrkekindlustus.

Momondost broneerimise kohta loe SIIT

 

Majutus

Suure valiku erinevaid majutuspakkumisi leiad Sri Lankal SIIT

31.01 – 14.02 saad hea hinnaga ööbida majutusasutuses The Villa In Lavinia, mis asub rannas 2-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Lennujaam jääb 42 km kaugusele. Kahese toa hind tuleb 369 eurot ehk ca 185 eurot inimese kohta. Vaata lähemalt SIIT

 

Reisijuht

Enne reisile minekut loe eestikeelset Sri Lanka reisijuhti SIIT

Näidisbroneeringud

Kommentaarid (7)

    1. Sõltuvalt läbimüügist võivad hinnad tõusta, langeda või piletid otsa lõppeda. Hetkel hind 350 eurot, mis ei ole samuti kõrge hind antud lennu kohta.

  1. Ostsime piletid, aga neid meili ei saadetud. Oleme juba paevi yritanud helistada infosse, keegi ei vota vastu. Chatist lubati saata, kuid seda pole tehtud. Meili teel vastatakse, et histage infosse.

        1. Pileteid on lubatud saata korduvalt, kuid seda pole tehtud. UK numbrilt öeldi üldse, et me polegi neid ostnud. Ōnneks tabasime küsida broneeringu numbri ja broneeringu TUI lehelt välja printida. Loodan, et ka teised huvilised saavad TUIga lennates seda infot kasutada: kui pileteid ei ole ega tule, siis broneeringu nr alusel saab broneeringu ise välja printida ja lennujaamas check-ini teha.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Liitu meie uudiskirjaga!

Liitu meie uudiskirjaga!

Ära maga maha parimaid reisidiile! Liitu meie uudiskirjaga ja saa mõned korrad kuus meie parimad reisipakkumised enda e-mailile! 

Liitumise taotlus õnnestus! Saatsime sulle liitumise kinnitamiseks e-maili, kus tuleb Sul liitumine lõplikult kinnitada!