Päis

Grupipakkumine: puhka maagilises Vihula mõisas. 2 ööd hommikusöökide ja spaa sissepääsuga al 69 €!

GRUPIPAKKUMISE LÕPUNI ON JÄÄNUD:
[ujicountdown id=”grupiost-phuket” expire=”2020/10/26 20:00″ hide=”true” url=”” subscr=”undefined” recurring=”” rectype=”second” repeats=””]
BRONEERINGUID TEHTUD: 60/60
HIND: 69 eurot/inimene (kolmapäev-reede), 79 eurot/inimene (reede-pühapäev)
KUUPÄEVADE VALIK:
18.-20.11
; 9.-11.12; 18.-20.12

Käesoleva grupipakkumise raames on võimalik sügisel nautida soodushinnaga lossi- ja spaapuhkust maagilises 4-tärni Vihula mõisahotellis Põhja-Eestis.

Elegantne 16. sajandist pärit Vihula Mõis kannab tiitlit “Parim ajalooline Hotell Euroopas 2020”. Mõis pakub täiuslikku vaheldust linnaelu askeldustest ning on luksuslik peatuskoht nii puhkuseks, väljasõiduks kui ka seltskondlikeks pidustusteks.

Mõisahooned on renoveeritud nii, et säiliks nende ajalooline olemus. Kitsad järsud trepid, vanad originaalsed laudpõrandad ja paksud paekiviseinad on saanud endale uue funktsiooni ning hoonete sisemus on varustatud kõikide kaasaegsete mugavustega. Omaette vaatamisväärsus on mõisa park ja mets, mis on üks ilusamaid Eestis.

Majutus toimub kõigi mugavustega Standard toas koos hommikusöökide ning spaa- ja saunakeskuse sissepääsuga.

November ja detsember on Vihula mõisa külastamiseks hea aeg, sest peagi avab uksed 700 m2 suurusel alal uhiuus sauna- ja spaakeskus, kus hotelli külalised saavad nautida erinevaid vanne ja basseine ning nelja erinevat sauna, mille kroonjuveeliks on 100-kraadine metsavahi suitsusaun.

Vaata ka Vihula mõisa  tutvustavat virtuaaltuuri

Grupipakkumine sisaldab:

 • Majutus kaheks ööks Vihula Mõisas (Standard kaheinimese toas)
 • Hommikusöögid hotellis
 • Sauna- ja spaakeskuse külastus peatumise ajal
 • Tasuta kiire internet toas

Grupipakkumise eritingimused:

 • Pakkumine jõustub, kui saame hiljemalt 26.10.2020 jooksul (pakkumise lõppkuupäev) kokku vähemalt 30 broneerijat, kes on tasunud reisi eest
 • Reisi maksumus on 69 eurot inimese kohta (kolmapäev-reede) ja 79 eurot (reede-pühapäev). Kui 30 broneerijat kokku täis ei saada, siis broneeringut ei toimu ja kanname sissemakse tagasi 3 tööpäeva jooksul peale pakkumise lõppkuupäeva.
 • Kliendil on õigus broneering tühistada hiljemalt 8 päeva enne reisi algust. Sellisel juhul saab klient tagasi kogu makstud summa.
 • Kui reisiplaanid muutuvad, siis nime vahetamine broneeringul on hiljemalt 3 päeva enne saabumist tasuta.
 • Hind 69/79 eurot inimese kohta kehtib, kui reisida kahekesi. Kolmekesi reisides maksab lisavoodi täiskasvanule kaheks ööks 65 eurot ja 2-12 aastasele lapsele 35 eurot.
 • Laps vanuses  0-1 a. ööbib vanematega koos tasuta
Soovid grupipakkumises osaleda? Saada enda soov järgneva vormi kaudu ja vastame Sulle peatselt:


  Galerii

  Lisa kommentaar

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga